Nagranie miało miejsce w Wiejskim Domu Kultury w Czyżowicach i towarzyszyła mu wspaniała, radosna  atmosfera. Panie wystąpiły w  przepięknych ludowych strojach. Dopełnieniem ich występu w rytm oryginalnej piosenki Williamsa Pharrella , był Pan Henio- akordeonista,  który doskonale odnalazł się w roli tańcząco-grającej. Na domiar wszystkiego, zamiast klasycznego klaskania, które jest elementem oryginalnego  teledysku  "Happy",  panie pokazały, że można je zrobić w inny sposób. Mianowicie wykorzystały do tego celu : jajka, mąkę i mleko . Z tychże składników wyrobiły ciasto i uderzały nim o stół w takt muzyki. Jak widać dobry humor dopisuje im na każdym kroku. Było ludowo, śmiesznie a co najważniejsze Happy . Panie swoim uczestnictwem dały świadectwo, że bardzo chętnie angażują się w wydarzenia kultralne i świetnie odnajdują się w  nowej  rzeczywistości. Jednym słowem Koło Gospodyń Wiejskich i zespół "Czyżowianki" z Czyżowic nie boją się nowych wyzwań i są bardzo trendy. Oby tak dalej.

Trendy jest również Przedszkole Publiczne im. Chatka Małolatka z Czyżowic, które także zapragnęło zatańczyć w teledysku Happy Wodzisław. Na te okazję jedna z mam, przebrała sie za Klauna , by tańczyć w otoczeniu dzieci : Martyny Kajzerek, Mileny Sieńko, Oskara Sieńko, Simony Dzierżęga, Jessiki Orzechowskiej, Moniki Maszkiewicz, Wiktorii Węcel, Antosia Szczyrba, Pauliny Kołek, Mateusza Jeleń, Pauliny Witkowskiej i  Patryka Jurczyk.

Jedno jest pewne, dzieci  przed obiektywem czuły się  jak ryby w wodzie i dzielnie powtarzały wszystkie  ujęcia. Na koniec jednak zgodnie stwierdziły, że praca aktora jest ciekawa, ale i  bardzo wyczerpująca.

Teraz najbardziej nie mogą doczekać się , aż zobaczą efekt swojej pracy w gotowym już teledysku. A ten powinien ukazać się już niebawem.

autor: Magdalena Sieńko

 

Więcej na temat realizacji teledysku można zobaczyć na stronie:

 

http://www.happy.wodzislaw-slaski.pl/